Zobacz, w czym
mogę Ci pomóc.

Studio projektowania marek interiery.pl powstało z myślą o kreatywnych kobiecych biznesach. 

Pomagam kobietom budować silne marki, aby mogły świadomie wybierać klientów, z którymi chcą współpracować. 

Sprawdź ofertę i zobacz, w czym mogę Ci pomóc lub odwiedź mój sklep online

Konsultacje online

Indywidualne spotkania, na których omawiamy propozycje strategii komunikacji i pozycjonowania + notatki podsumowujące ze spotkania.

Strategia marki

Indywidualny dokument zawierający audyt, analizę konkurencji i grupy docelowej, strategię komunikacji i pozycjonowania marki.

Płatne kampanie

Prowadzenie kampanii na Facebooku oraz Instagramie nastawione na budowanie świadomości marki i sprzedaż usług projektowania.

Ta oferta jest dla Ciebie jeśli:

| Chcesz nauczyć się budować spójną markę i działać w internecie, ale nie wiesz, jak zacząć lub jak robić to skutecznie.

| Stawiasz pierwsze kroki w branży projektowania wnętrz i nie wiesz, jak zdobyć pierwszych klientów.

| Jesteś już doświadczoną projektantą i szukasz możliwości dotarcia do nowych klientów.

| Jesteś właścicielką małej firmy z branży kreatywnej lub edukacyjnej i szukasz sposobów na dotarcie do nowych klientów i zwiększenie sprzeadaży.

Zobacz, w jaki sposób wygląda współpraca ze mną i jak mogę Ci pomóc.

Konsultacje marketingowe

Chcesz ruszyć z miejsca i zacząć budować silną markę, która wyróżni się na konkurencyjnym rynku?

Nie wiesz z jakich narzędzi korzystać, jak opowiadać o swojej wiedzy i pokazać swoje umiejętności?

A może natłok informacji i wiedzy przyprawia Cię o zawrót głowym, ale ostatecznie nie wiesz, jak spiąć to w całość, aby budować spójną komunikację marki? 

Jeśli potrzebujesz indywidualnej porady i wsparcia eksperta, konsultacje będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. 

Podczas spotkania podpowiem Ci od czego zacząć i w którym kierunku pójść. Pomogę poukładać klocki marketingowej układanki.  

Przejdź do sklepu,  aby zobaczyć ofertę. 

Jeśli chcesz sprawdzić, czy jestem osobą, z którą będzie Ci się dobrze pracowało – umów się na bezpłatne 30 minutowe spotkanie na Skype. Omówimy Twoje potrzeby i wspólnie zadecydujemy, jaka forma współpracy będzie dla Ciebie najlepsza. 

Strategia marki

Nie wiesz, jak wyróżnić się na konkurencyjnym rynku i zdobywać klientów, z którymi naprawdę chcesz pracować? Przestań działać po omacku – stwórz strategię silnej marki.

Prosta do wdrożenia strategia pomoże odpowiedzieć Ci na pytanie w jakim punkcie jesteś teraz, jaki jest Twój cel i jak go osiągniesz. Pomogę Ci znaleźć wyróżniki i określić pozycjonowanie, dzięki któremu zdobędziesz projekty dostosowane do Twoich aspiracji i planów. 

Otrzymasz rozpisany dokument strategiczny obejmujący bieżącą analizę Twojej firmy, konkurencji i grupy docelowej, a także pozycjonowanie Twojej marki i plan budowania spójnej komunikacji marketingowej w najlepszych dla Twojego biznesu kanałach marketingowych.

Strategia powstaje na bazie wspólnych ustaleń i rozmów, jest szyta na miarę i odpowiada Twoim możliwościom budżetowym i czasowym. 

Oferta cenowa jest ustalana indywidualnie po pierwszej rozmowie telefonicznej lub spotkaniu online, w trakcie którego ustalimy szczegóły współpracy. Jest to 30 minutowe bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie, podczas którego poznam Twoje oczekiwania, a Ty będziesz miała szansę, przekonać się, czy jestem osobą, z którą chcesz pracować.  

Skontaktuj się ze mną, aby ustalić szczegóły stworzenia strategii Twojej marki.

Płatne kampanie na
Facebooku i Instagramie

Jeśli chcesz docierać do nowych klientów, budować większy zasięg i sprzedawać więcej, ale nie masz dużego budżetu reklamowego – płatne kampanie w mediach społecznościowych będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. 

Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii dla małych i średnich firm. Pomogę Ci docierać do odpowiednich klientów i tworzyć kampanie, dostosowane do Twojego biznesu, celów i osobowości marki. 

Dbam, aby każda złotówka została wydana z sensem. 

Skontaktuj się ze mną, aby uzgodnić szczegóły usługi prowadzenia kampanii na Facebooku i Instagramie. Wycena ustalana jest indywidualnie.

Kontakt


Jeśli nie wiesz jaka forma będzie dla Ciebie najlepsza, napisz do mnie, doradzę.

kontakt@interiery.pl