Zaprojektujmy razem piękne wnętrze Twojej marki.

Lubię robić rzeczy po swojemu i często chodzę własnymi ścieżkami. Dlatego moją misją jest wspieranie kobiet w prowadzeniu firmy na ich własnych zasadach.

Inspiruję do nieszablonowego myślenia o biznesie i pomagam realizować kreatywne pomysły. 

Jestem marketerem z dziesięcioletnim doświadczeniem, humanistką o analitycznym umyśle, miłośniczką nieszablonowych rozwiązań i dobrze zaplanowanych marek. 

tak pomagam...

W ramach przestrzeni interiery.pl dzielę się moją wiedzą i 10-letnim marketingowym doświadczeniem. Chcę pomagać kobietom budować silne marki, aby mogły świadomie wybierać klientów i tworzyć projekty, z których będą dumne. 

Współpracuję z architektkami i projektantkami wnętrz oraz małymi firmami z branży edukacyjnej i kreatywnej.

Rozwijam markę społecznie zaangażowaną – wspieram organizacje pozarządowe oraz akcje związane z dbaniem o zdrowie psychiczne.

9 faktów o mnie

1. Marketingiem zajmuję się od 2010 roku. 

2. Pracowałam jako Google Ads Specialist w Düsseldorfie w międzynarodowej firmie trivago.

3. Przez 3 lata prowadziłam własny e-commerce. Sprzedawałam produkty do 11 krajów na 3 kontynentach. Firmę sprzedałam w 2019 r. 

4. Pracowałam dla firm z 5 różnych branż: nieruchomości, turystyki, szkoleń IT, doradztwa personalnego i energetyki.

5. Posługuję się biegle językiem angielskim i rosyjskim oraz niemieckim na poziomie komunikatywnym, 

6. Jestem absolwentką filologii rosyjskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Studiowałam również za kołem podbiegunowym – w norweskim mieście Tromsø. 

7. Ukończyłam podyplomowe studia z Zarządzania i Marketingu na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

8. Przez kilka miesięcy mieszkałam w  Petersburgu.

9. Moją największą pasją jest psychologia i muzyka. Sporą część wolnego czasu spędzam na czytaniu lub spacerowaniu po lesie. 🙂

Odwiedź mój profil na LinkedIn, aby dowiedzieć się więcej o moim doświadczeniu w marketingu. 

nie projektuję wnętrz...
projektuję marki

Czy masz takie dni, kiedy chcesz rzucić projektowanie i… wyjechać w Bieszczady, zacząć hodować kozy, wytwarzać sery albo lepić gliniane garnki? 😉 

W grudniu 2019 roku byłam wypalona i zmęczona marketingiem. I wtedy zapisałam się na kurs projektowania, który miał być pierwszym krokiem na nowej drodze zawodowej. Błyskawicznie zrozumiałam że:

 

1. Nie da się nauczyć projektantowania wnętrz w 3 miesiące. 

2. Projektowanie dla klientów, to nie to samo co urządzanie własnego domu. 

3. Dorota Szelągowska prowadzi program rozrywkowy, a nie edukacyjny 😉

4. Praca projektanta wymaga odpowiedzialności, ogromnej wiedzy technicznej i cierpliwości w kontakcie z ekipą remontową pana Zenka. 

 

Jednocześnie zdałam sobie sprawę, że najważniejszym powodem mojego wypalenia zawodowego był stres i frustracja we współpracy z firmą, z którą byłam związana. Ale po rozstaniu z nią, znów wróciła moja pasja do marketingu. Postanowiłam wtedy, że będę robić to, na czym się znam. I świadomie wybierać klientów, z którymi chcę pracować. 

 

Nie umiem projektować wnętrz, ale wiem, jak zaprojektować piękne wnętrze Twojej marki.

dołącz do mnie, jeśli...

 

Aby nadążać za wszystkim, co się dzieje w biznesie i marketingu, trzeba mieć prędkość pociągu TGV i cierpliwość pasażerów TLK na trasie Świnoujście – Lublin.  

Pomogę Ci budować Twoją markę i zdobywać klientów szybciej i sprawniej.

Jeśli chcesz uczyć się, jak strategicznie podejść do marketingu w Twojej firmie, wskakuj ze mną do tego rozpędzonego pociągu i ruszajmy razem.

 

Kontakt

Masz pytania?

Napisz!

 

kontakt@interiery.pl