ankieta-projektanci

Pomóż mi tworzyć treści dostosowanego do Twojego biznesu.

Projektancie, przestrzeń interiery.pl jest dla Ciebie! Wypełnij ankietę, abym mogła dostosować ją do Twoich potrzeb i problemów.

Marketing to system naczyń połączonych – dobrze jest rozumieć, jak funkcjonuje, aby Twoje działania w sieci przenosiły wymierny efekt. Nie musisz być ekspertem od marketingu. Nie musisz wiedzieć, czym jest konwersja wspomagana. Nie musisz wiedzieć, jak funkcjonują algorytmy.

Ale jeśli chcesz rozwijać swoją firmę za pomocą narzędzi online marketingu, musisz wiedzieć, jak robić to skutecznie i sprawnie. I jak nie przepalać kasy.

Pomogę Ci budować unikalną markę i zdobywać nowych klientów. Będę dzielić się z Tobą wiedzą i doświadczeniem, które zdobywałam przez 10 lat pracy w marketingu. Ale chcę robić to we współpracy z Tobą! 

Aby tworzone przeze mnie (i innych ekspertów od marketingu) materiały były maksymalnie dostosowane do Twoich potrzeb i problemów, wypełnij ankietę. Twoje odpowiedzi będą dla mnie najważniejszym źródłem informacji o tym, czego o efektywnym marketingu chcesz się dowiedzieć. 

Link do ankiety znajduje się TUTAJ

Dziękuję za Twój wkład w rozwój przestrzeni interiery.pl!

dominika-skrzypek-online-marketing

O mnie

Jestem marketerem z 10-letnim doświadczeniem. Pomagam architektom i projektantom wnętrz oraz małym kreatywnym biznesom budować spójne i autentyczne marki.

Na blogu znajdziesz tematy związane ze strategią marketingową, budowaniem marki, mediami społecznościowym, płatnymi reklamami oraz email marketingiem. 

Poruszę również tematy związany z psychologią konsumenta

Jeśli nie znalazłeś tematu, który Cię interesuje lub potrzebujesz indywidualnego podejścia do Twojego biznesu, skontaktuj się ze mną: kontakt@interiery.pl

Dziękuję za zapis!

Przed Tobą jeszcze jeden krok.

Sprawdź SKRZYNKĘ EMAIL (RÓWNIEŻ FOLDER SPAM) i potwierdź chęć zapisania się do newslettera.

Obiecuję nie spamować i wysyłać MAKSYMALNIE dwie wiadomości w ciągu tygodnia.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie takich plików. Polityka prywatności.